(8 678) 80122

info@pranciskonugimnazija.lt

7 klasių Karjeros diena mokymo centre

7 klasių Karjeros diena mokymo centre

  • kovo 04, 2019

Kiekvienais metais tradicija tapusi 7 klasių Karjeros diena gimnazijoje būna vis kitokia, netikėta ir įdomi. Ši diena yra skirta artimiau susipažinti su įvairiomis profesijomis, mokymosi įstaigomis ir jų programomis, praplėsti pažinimo akiratį ir pasirinkimo galimybes, kurios padeda mokiniams kelti asmeninius tikslus ir skatina motyvaciją tikslingai siekti žinių.

Vasario 28-ąją dieną Pranciškonų gimnazijos septintų klasių mokiniai vyko į Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centrą. Centre susipažino su ruošiamomis profesijomis, kurios yra populiariausios Lietuvoje. Ten galima studijuoti tokias profesijas kaip – masažuotojas, slaugytojas padėjėjas, mūrininkas ir dar daugiau.

„Po pristatymo mūsų laukė staigmena. Vykome į autodromą. Galėjome išbandyti įvairių pramogų (žinoma, susijusių su vairavimu). Mokinių laukė vairavimo simuliatorius. Kadangi mes nesame reikiamo amžiaus vairuoti tikrai mašinai – jame galėjome išbandyti savo įgūdžius. Simuliatoriuje kelias buvo slidus, visi važiuodami dideliu greičiu (kaip liepė prižiūrėtojas) paslysdavome ir trenkdavomės į medžius. Vienas iš „vairuotojų“ trenkėsi į autobusų stotelę. Vėliau, eismo žinias galėjome išbandyti viktorinoje. Turėjome žmonių surinkusius net septynis taškus iš šešiolikos klausimų (taškai priklausė nuo atsakymo greičio). Po viktorinos mūsų laukė girtumo akinių mestas išbandymas. Bandėme įveikti kliūčių ruožą su jais. Jie imitavo dviejų promilių girtumą. Paskutinė atrakcija – važiavome autobusu per slidų kelią, nemeluosiu – rėkė visi. Buvo labai linksma! Ši kelionė tikrai nenuliūdino. Ten buvo labai linksma, siūlyčiau visems ta patį išbandyti Klaipėdos autodrome”

Parengė 7a klasės mokinys Sidas Čepelevas