(8 445) 78 945

info@kpg.lt

7-IIG kl. trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas)

7-IIG kl. trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas)

  • lapkričio 06, 2018

lapkričio 13 d. 7-IIG kl. trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas) nuo 16.00 val. - 18.00 val. ir 18.00 val.  7-IIG kl. tėvų susirinkimai. 

Kabinetų sąrašas:

VIEŠOJI ĮSTAIGA PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJA

MOKYTOJŲ INDIVIDUALIOMS KONSULTACIJOMS IR TĖVŲ SUSIRINKIMAMS PASKIRTI KABINETAI

2018 M. LAPKRIČIO 13  D. 

16.00 val.- 18.00 val.

Mokytojo Vardas Pavardė

Dėstomas dalykas, klasės auklėtoja/as

Mokytojų individualių konsultacijų kabinetai

Tėvų susirinkimų kabinetai

Adomaitis Vilius

geografija, IIGa klasės auklėtojas

šv. Antano rūmai 103 k.

Šv. Antano rūmai 103 k.

s. Ančerytė Danutė FMSC

tikyba

Mokytojų kambarys

 

Andrijauskienė Stanislava

matematika, IGd klasės auklėtoja

šv. Antano rūmai 205 k.

Šv. Antano rūmai 205 k.

Aniulis Andrius

matematika, 8d klasės auklėtojas

306 k.

306 k.

Arlauskienė Giedrė

vokiečių kalba

Mokytojų kambarys

 

Armoškienė Rūta

anglų kalba

114 k.

 

Ataitė Daiva

lietuvių kalba, 7b klasės auklėtoja

104 k.

104 k.

Baltūsienė Violeta

matematika, IGc klasės auklėtoja

šv. Antano rūmai 207 k.

Šv. Antano rūmai 207 k.

Bastienė Ada

technologijos

šv. Antano rūmai keramikos studija

 

Bernienė Loreta

matematika

208 k.

 

Bėrantaitė Aurelija

chemija

403 k.

 

Bružienė Laima

matematika, IGb klasės auklėtoja

šv. Antano rūmai 213 k.

šv. Antano rūmai 213 k.

Budrienė Audronė

lietuvių kalba

103 k.

 

Būgienė Inga

ekonomika, matematika, IIGb klasės auklėtoja

šv. Antano rūmai 302 k.

šv. Antano rūmai 302 k.

Buožius Egidijus

technologijos

Dirbtuvės 2

 

Cegelnikienė Aurelija

rusų kalba, 7a klasės auklėtoja

101 k.

101 k.

Čičiūnienė Reda

tikyba, IGa klasės auklėtoja

216 k.

103 k.

Černeckienė Irena

fizika

402 k.

 

Dočkuvienė Rita

lietuvių kalba

šv. Antano rūmai 101 k.

 

Domarkienė Vilma

anglų kalba

šv. Antano rūmai 214 k.

 

Gadeikytė Laima

lietuvių kalba

šv. Antano rūmai 204 k.

 

Gagytė Alina

geografija

205 k.

 

Gegytė Gražina

anglų k., IIGd klasės auklėtoja

šv. Antano rūmai 313 k.

šv. Antano rūmai 312 k.

Jucytė Lina

biologija

404 k.

 

Kalniuvienė Irma

istorija, IIGc klasės auklėtoja

310 k.

310 k.

Kaulius Kęstutis

biologija

405 k.

 

Kavoliūnienė Virgilija

lietuvių kalba

šv. Antano rūmai 212 k.

 

Kybartienė Dalia

matematika

šv. Antano rūmai 312 k.

 

Kuprelis Vaidas

istorija

šv. Antano rūmai 104 k.

 

Liaudanskaitė Liudmila

dailė

Mokytojų kambarys

 

Macienė Genovaitė

rusų kalba

skaitykla

 

Mackevičius Vaidas

informacinės technologijos

305 k.

 

Masiokas Vismantas

technologijos

Dirbtuvės 1

 

Meilienė Vilma

matematika

309 k.

 

Miežetienė Edita

informacinės technologijos, 7d klasės auklėtoja

304 k.

304 k.

Motijauskienė Jovita

dailė, technologijos

šv. Antano rūmai keramikos studija

 

Narkuvienė Aldona

technologijos

šv. Antano rūmai technologijų k.

 

Norvaišienė Regina

istorija, IIGe klasės auklėtoja

šv. Antano rūmai 100 k.

šv. Antano rūmai 100 k.

Novikienė Rima

biologija

308 k.

 

Padriezienė Ilona

anglų kalba

102 k.

 

Paulauskienė Kristina

anglų kalba

204 k.

 

Petrauskienė Jolanta

matematika

107 k.

 

Petrauskienė Regina

vokiečių kalba

206 k.

 

Puškorienė Irena

matematika

316 k.

 

Raudienė Audronė

istorija

309 k.

 

Račkuvienė Dovilė

anglų kalba, 8c klasės auklėtoja

401 k.

401 k.

Razmienė Alma

prancūzų kalba, 8e klasės auklėtoja

105 k.

107 k.

Rimkutė Danutė

lietuvių kalba

312 k.

 

Rudavičienė Virginija

lietuvių kalba/etnokultūra

113 k.

 

Slušnys Arnoldas

informacinės technologijos

305 k.

 

Šedienė Irma

lietuvių kalba

šv. Antano rūmai 210 k.

 

Šiaulienė Laimutė

muzika

šv. Antano rūmai teatro studija

 

Šlionskytė Veronika

muzika

šv. Antano rūmai teatro studija

 

Šneideraitis Antanas

tikyba, 8a klasės auklėtojas

šv. Antano rūmai 209 k.

šv. Antano rūmai 209 k.

Tutinienė Janina

anglų kalba

Šv. Antano rūmai 309 k.

 

Uljanova Martyna

anglų kalba, 7c klasės auklėtoja

311 k.

311 k.

Urbonas Arūnas

kūno kultūra

Sporto salė

 

Vaišvilas Nerijus

geografija

Mokytojų kambarys

 

Valiūnienė Virginija

kūno kultūra, 8b klasės auklėtoja

112 k.

112 k.

Zemdliauskaitė Rasa

fizika

313 k.

 

Žiubrienė Remigija

anglų kalba

šv. Antano rūmai 306 k.

 

Žiubrys Rolandas

kūno kultūra

201 k.

 

Žygaitienė Rasa

lietuvių kalba

207 k.

 

Žukauskienė Justina

lietuvių kalba, 7e klasės auklėtoja

209 k.

209 k.