(8 445) 78 945

info@kpg.lt

5-6 kl. trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas)

5-6 kl. trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas)

  • lapkričio 06, 2018

lapkričio 14 d.  5-6 kl. trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas) nuo 16.00 val. - 18.00 val. ir 18.00 val. 5-6 kl. tėvų susirinkimai

 

VIEŠOJI ĮSTAIGA PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJA

MOKYTOJŲ INDIVIDUALIOMS KONSULTACIJOMS IR TĖVŲ SUSIRINKIMAMS PASKIRTI KABINETAI

2018 M. LAPKRIČIO 14  D. 

16.00 val.- 18.00 val.

Mokytojo Vardas Pavardė

Dėstomas dalykas, klasės auklėtoja/as

Mokytojų individualių konsultacijų kabinetai

Tėvų susirinkimų kabinetai

s. Ančerytė Danutė FMSC

tikyba

316 k.

 

Aniulis Andrius

matematika

306 k.

 

Armoškienė Rūta

anglų kalba

114 k.

 

Ataitė Daiva

lietuvių kalba

104 k.

 

Bastienė Ada

technologijos

šv. Antano rūmai keramikos studija

 

Bernienė Loreta

matematika, 5a klasės auklėtoja

208 k.

208 k.

Buožius Egidijus

technologijos

Dirbtuvės 2

 

Cegelnikienė Aurelija

rusų kalba

101 k.

 

Čičiūnienė Reda

tikyba

216 k.

 

Gagytė Alina

Geografija, 6d klasės auklėtoja

205 k.

205 k.

Kalniuvienė Irma

istorija

310 k.

 

Liaudanskaitė Liudmila

dailė

Mokytojų kambarys

 

Macienė Genovaitė

rusų kalba, 6b klasės auklėtoja

112 k.

112 k.

Masiokas Vismantas

technologijos

Dirbtuvės 1

 

Meilienė Vilma

matematika

309 k.

 

Miežetienė Edita

informacinės technologijos

304 k.

 

Motijauskienė Jovita

dailė, technologijos

šv. Antano rūmai keramikos studija

 

Narkuvienė Aldona

technologijos

šv. Antano rūmai technologijų k.

 

Norvaišienė Regina

istorija

 

šv. Antano rūmai 100 k.

 

Novikienė Rima

biologija

308 k.

 

Padriezienė Ilona

anglų kalba, 6a klasės auklėtoja

102 k.

103 k.

Paulauskienė Kristina

anglų kalba, 5d klasės auklėtoja

204 k.

204 k.

Petrauskienė Jolanta

matematika, 6c klasės auklėtoja

107 k.

107 k.

Petrauskienė Neda

anglų kalba, 5b klasės auklėtoja

103 k.

103 k.

Petrauskienė Regina

vokiečių kalba

206 k.

 

Puškorienė Irena

matematika

404 k.

 

Raudienė Audronė

istorija

309 k.

 

Račkuvienė Dovilė

anglų kalba

401 k.

 

Rimkutė Danutė

lietuvių kalba

312 k.

 

Rudavičienė Virginija

lietuvių kalba/etnokultūra

113 k.

 

Slušnys Arnoldas

informacinės technologijos

305 k.

 

Šiaulienė Laimutė

muzika

šv. Antano rūmai teatro studija

 

Šlionskytė Veronika

muzika

šv. Antano rūmai teatro studija

 

Šneideraitis Antanas

tikyba

šv. Antano rūmai 209 k.

 

Uljanova Martyna

anglų kalba

311 k.

 

Urbonas Arūnas

kūno kultūra

Sporto salė

 

Valiūnienė Virginija

kūno kultūra

405 k.

 

Žiubrys Rolandas

kūno kultūra, 5c klasės auklėtojas

201 k.

201 k.

Žygaitienė Rasa

lietuvių kalba

207 k.

 

Žukauskienė Justina

lietuvių kalba

209 k.